PROJEKTOWANIE SZABLONÓW WWW, HTML, JOOMLA!, WORDPRESS

alt text

Nasza firma zajmuje się projektowaniem indywidualnych szablonów HTML, Joomla!, WordPress, Drupal, Blogger.

Już nie musisz ukrywać bądź modyfikować szablonu by użyć go na swojej stronie.

Jeżeli planujesz stworzenie serwisu na silniku CMS. My stworzymy dla Ciebie indywidualny szablon. Twoja templatka idealnie będzie pasować do twojego serwisu. W dodatku jak zdecydujesz się na projekt szablonu to otrzymasz od nas dodatkowo templatke przygotowaną w HTML.Zajmujemy się usługami związanymi z projektowaniem gotowych szablonów stron www, szablonów Wordpress, Allegro, projektowaniem stron internetowych na zamówienie, instalowaniem i wdrażaniem CMS Wordpress, JOOMLA!, DRUPAL. W ofercie posiadamy gotowe szablony stron www XHTML, HTML5/CSS3, typu One Page . Poza tym oferujemy: instalację i konfigurację motywów oraz pluginów dla Wordpress, redagowanie, korektę tekstów, optymalizację SEO pod wyszukiwarkę Google.

NASI KLIENCI...

Grażyna Grdeń, Biuro Rachunkowe "PROFIT"

Tojest miejsce dla Ciebie

Małgorzata Tersa, DGPNZ

Barbara Działo, AS-BUD Sp. z o.o.

NASZE USŁUGIZobacz czym sie zajmujemy...

alt text
NAPRAWY KOMPUTERÓW

Komputery to tylko urządzenia. Urządzenia mają to do siebie, że czasami się psują. Tutaj my przychodzimy do Państwa z pomocą. Naprawiamy komputery stacjonarne oraz laptopy.

alt text
USŁUGI INSTALACYJNE

Celem usługi jest instalacja i uruchomienie nowego sprzętu i/lub systemu operacyjnego lub innych aplikacji na sprzęcie będącym własnością Klienta lub dostarczonym przez PAYCLICK.

alt text
USŁUGI INFORMATYCZNE

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne dla firm, poczynając od administracji infrastrukturą IT, kończąc na budowaniu i promocji wizerunku naszych klientów w Internecie.