PROJEKTOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

alt text

Dziś coraz więcej osób, decyduje si na prowadzenie działalności w sieci.

Po pierwsze, nad wszystkim można zapanować, wcale nie wychodząc z domu. Po drugie, nie trzeba wynajmować miejsca na sklep, nie trzeba zatrudniać ludzi, którzy by tam siedzieli i nie trzeba wreszcie, nawet kupować towaru, by móc sprzedawać.

Dziś e-sklepy, cieszą się naprawdę ogromną popularnością. Nasza firma PAYCLICK to działalność, która świadczy szereg usług informatycznych, w tym również i projektowanie sklepów. Jeśli więc chcesz, by Twój sklep by wyjątkowy, ponadczasowy i oryginalny, postaw na nas, a na pewno nie pożałujesz. Dzięki naszej firmie, masz możliwość zostania właścicielem najlepszego e-sklepu, jaki tylko może pojawić się w sieci. Jesteśmy ludźmi, którzy cechują się kreatywności, mas pomysłów i wizji, które staramy się zawsze dalej wciela w życie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania i zadań, których nie można zrealizować. Twój e-sklep, to twój przyszły biznes. Zadbaj więc o to, by klient zobaczył, że warto z Tobą podejmować współpracę.

NASI KLIENCI...

Grażyna Grdeń, Biuro Rachunkowe "PROFIT"

To miejsce dla Ciebie

Małgorzata Tersa, DGPNZ

Barbara Działo, AS-BUD Sp. z o.o.

NASZE USŁUGIZobacz czym sie zajmujemy...

alt text
NAPRAWY KOMPUTERÓW

Komputery to tylko urządzenia. Urządzenia mają to do siebie, że czasami się psują. Tutaj my przychodzimy do Państwa z pomocą. Naprawiamy komputery stacjonarne oraz laptopy.

alt text
USŁUGI INSTALACYJNE

Celem usługi jest instalacja i uruchomienie nowego sprzętu i/lub systemu operacyjnego lub innych aplikacji na sprzęcie będącym własnością Klienta lub dostarczonym przez PAYCLICK.

alt text
USŁUGI INFORMATYCZNE

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne dla firm, poczynając od administracji infrastrukturą IT, kończąc na budowaniu i promocji wizerunku naszych klientów w Internecie.