OPROGRAMOWANIE InsERT - najlepsze programy dla firm

alt text

InsERT SUBIEKT GT

Cena 690 zł netto (848,70 brutto)
KUP TERAZ

Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów.

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji.

alt text

InsERT SUBIEKT nexeo

Cena 490 zł netto (602,70 brutto)
KUP TERAZ

Nowoczesny, intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów.

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

alt text

InsERT SUBIEKT nexeo PRO

Cena 990 zł netto (1217,70 brutto)
KUP TERAZ

Rozszerzona wersja systemu sprzedaży wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Subiekt nexo PRO to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach.

Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.

alt text

InsERT GESTOR GT

Cena 590 zł netto (725,70 brutto)

System zarządzania relacjami z klientami, współpracujący z Subiektem GT.

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.

Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.

alt text

InsERT SELLO GT

Cena 137,40 zł netto (169,00 brutto)

System sprzedaży w serwisach aukcyjnych, współpracujący z Subiektem GT.

Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych.

Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji.

alt text

InsERT REWIZOR nexo

Cena 990 zł netto (1217,70 brutto)

Nowoczesny system finansowo-księgowy do sprawnego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Rewizor nexo wspiera księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac, obsługę środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych oraz ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków.

Rewizor nexo jest częścią InsERT nexo – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również: Subiekt nexo – system obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej oraz Rachmistrz nexo – program do prowadzenia uproszczonej księgowości.

alt text

InsERT REWIZOR nexo PRO

Cena 1890 zł netto (2324,70 brutto)

Rozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań.

Rewizor nexo PRO jest rozszerzoną wersją Rewizora nexo, stworzoną dla tych, którzy potrzebują elastycznego, otwartego systemu finansowo-księgowego. Oprócz pełnej funkcjonalności standardowego programu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań.

Pozwala m.in. wykorzystywać wielopoziomowe konta kartotekowe, tworzyć własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze (np. dodatkowymi transakcjami VAT), dokonywać analizy zapisów wg różnorodnych cech wykorzystując tzw.

alt text

InsERT RACHMISTRZ nexo

Cena 390 zł netto (479,70 brutto)

System do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego.

Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

alt text

InsERT REWIZOR GT

Cena 1290 zł netto (1586,70 brutto)

System finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości.

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

alt text

InsERT RACHMISTRZ GT

Cena 400 zł netto (492,00 brutto)

Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych.

alt text

InsERT BIURO GT

Cena 600 zł netto (738,00 brutto)

System wspomagający pracę biura rachunkowego.

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych.

Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

alt text

InsERT GRATYFIKANT GT

Cena 1290,00 zł netto (1586,70 brutto)

Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3.

Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

alt text

InsERT GRATYFIKANT SFERA GT

Cena 2580 zł netto (3173,40 brutto)

Otwarty system kadrowo-płacowy umożliwiający tworzenie własnych rozszerzeń.

Gratyfikant GT Sfera jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, który oprócz standardowej funkcjonalności został wyposażony w Sferę dla Gratyfikanta GT - mechanizm umożliwiający rozbudowę systemu.

Program powstał z myślą o użytkownikach, którym zależy na dodatkowych funkcjach, np. pobieraniu danych z systemów RCP czy definiowaniu własnych składników płacowych.