O FIRMIE - KILKA SŁÓW O NAS

alt text

Witamy bardzo serdecznie na stronie firmy PAYCLICK. Jako firma o ugruntowanej już pozycji na rynku, świadczymy szereg różnorodnych usług informatycznych, które skierowane są zarówno dla firm, instytucji, jak również i dla klientów indywidualnych.

Naszym celem jest spełniać wymagania i oczekiwania ludzi, którzy nam zaufają i którzy dzięki naszej pomocy, pragną otworzyć się na świat technologii informacyjnej i usług, jakie są w stanie otworzyć przed nimi nowy świat biznesu i spełnienia zawodowego.Jako firma, która od lat już stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom ludzi, chcielibyśmy zachęcić Pastwa, do zapoznania się z tym, co zostało przez nas stworzone.

Profesjonalna? Oczywiście! Rzetelna? Z całą pewnością! Pełna chęci do pracy i realizacji swoich zadań? Bez dwóch zdań! Taka właśnie jest firma PAYCLICK, którą mam przyjemność reprezentować. Nasza działalność powstała w październiku 2008 roku. Swoim zasięgiem obejmujemy rejon Dolnegośląska, aczkolwiek każdy klient i każde zlecenie, z chęcią przyjmujemy i je realizujemy. Od kilku ju lat, wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, kompetencje i sposoby pracy. Jesteśmy pełni nadziei, że to, co robimy, jest w stanie zaowocować w przyszłości u wszystkich klientów, których mamy okazję obsługiwać. Dla nas najważniejszy jest klient i to jemu właśnie, poświęcamy cały swój cenny czas i całą uwagę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i do każdego podchodzimy z nowymi pomysłami, nowymi sposobami pracy i wiarą, że uda się nam zrealizować to, co on nam zleci. Współpracujemy z takimi firmami jak: Insert, AB SA, INCOM. Wszelkie usługi informatyczne to nasza specjalność. Świadczymy pomoc informatyczną, projektowanie stron, sklepów, outsourcing IT i wiele innych usług, które na pewno bd w stanie spełni wszelkie Państwa wymagania. Czekamy na zlecenia, w których będziemy mogli si wykazać, ukazując nasze mocne strony, wiedzę, doświadczenie i umiejtności. Od 2015 roku firma została zawieszona. Dlatego też jesteśmy w stanie dla Państwa wszystkie prace wykonywać w formie umowy zlecenia. Zapraszamy Państwa do współpracy.